Click Here to Verify Your Membership
Poll: like thise story?
This poll is closed.
yes
0 Votes, 0%
0%
no
0 Votes, 0%
0%
0 vote(s)
* You voted for this item. [Show Results]

Voyeur Първата изневяра на жена ми

Първата изневяра на жена ми


Здравейте. Тук прочетох доста истории. Някои от тях истински, други измислени. Реших и аз да ви разкажа една случка с мен и жена ми. Историята е от края на 2003г. Знам, че ще има и грозни коментари, но не пука.
Жена ми е тип миньонче, сладурана с малки цици, но със страхотно дупе. По това време беше на 24г. нямахме тайни помежду си. Знаех всичко за нея, както и тя за мен. До тогава не бяхме си изневерявали. Имахме си уговорка, че ако някой го направи ще трябва да разкаже на другия как се е случило с подробности. Аз обаче имах огромно желание да я видя как се чука с друг мъж, но без тя да знае че я гледам.
Ето и историята. Жена ми започна работа в една дърводелска фирма, като шлайфистка. Фирмата не беше голяма и там работеха собственика и жена му и още две жени и четирима мъже. След като минаха няколко дни, жена ми ми каза, че шприцьора (това е човека който лакира мебелите) я заглежда и постоянно се навърта покрай нея. Попитах я дали й харесва и тя отговори, че ако й падне няма да му прости. Аз й казах, че има съгласието ми да го направи, но при условие, че след това ще ми разкаже всичко с подробности. Тя имаше един страхотен тигров клин, с който дупето й изглеждаше направо невероятно. Започна да ходи с него на работа за да предизвика шприцьора. Още първия ден човека се побъркал от гледката. Започнал да я прегръща при всяка възможност, като при една от прегръдките и казал, че се одървя само като й погледне дупето и я целунал по бузата. Тя му се усмихнала и му казала, че това е целта. Като чул това, той я хванал за задника. На следващия ден той се лепнал за нея хванал я за задника и казал, че иска това дупе и е толкова надървен, че ако му падне ще я скъса от чукане. Тя го погледнала, хванала го за пакета и се изненадала, че наистина е надървен. Казала му, че щом толкова много иска да я чука, просто да го направи. Той й казал, че към 18 часа ще се връща да работи пак, защото има много мебели за лакиране и ще бъде сам във цеха. Тя му казала: ОК, разбрах намека ти, ще дойда. След това ми звънна и ми разказа всичко.. В 17 часа тя се прибра от работа. Беше доста превъзбудена. Взе си душ и се оправи. На излизане ми каза: ако не си съгласен няма да го направя. Аз й отговорих, че всичко е нареди има съгласието ми.тя ме целуна и тръгна. Аз обаче исках да видя всичко това. Изчаках да мине колегата й да я вземе. Слязох, запалих колата и тръгнах към цеха им. Спрях на разстояние и се приближих пеша. Беше края на ноември и вече беше тъмно и нямаше опасност някой да ме види. Влязох в двора на фирмата. Колата на шприцьора беше там. Приближих се до сградата. Погледнах през един прозорец и видях че в лаковото отделение свети. Опитах се да отворя вратата и да вляза в цеха, но беше заключено. Заобиколих сградата и отидох до прозорците на лаковото помещение. От вътрешната страна на прозорците в ниската им част имаше залепена хартия и не можех да видя какво се случва вътре. Трябваше да стъпя на нещо за да мога да погледна над хартиите. Огледах се, но нямаше нищо. Върнах се в двора пред склада. Видях един пластмасов бидон, който за моя радост се оказа празен. Награбих го и го помъкнах към задния двор. Качих се. Стъклата на прозорците бяха доста прашни от вътре, което се оказа мои плюс, защото отвън беше тъмно и те нямаше как да видят че някой ги шпионира, а аз ги виждах перфектно. И дори ги чувах, защото беше тихо. Жена ми беше седнала на една пейка, а колегата й се беше облегнал на една маса на около метър пред нея. Държаха по чаша в ръцете си и пиеха нещо. На масата на която се беше облегнал колегата й имаше бутилка водка и натурален сок. Явно си бяха направили по една отвертка и си пийваха. Говориха си така около 10 – 15 минути и колегата и отиде и седна до нея. Прегърна я и продължиха да си говорят. След около 2 -3 минути той остави чашата и със вече свободна ръка започна да я обарва по баджаците. Започна да я целува. Премести си ръката от крака й започна да я бара по циците. Вдигна й блузата, разкопча й сутиена, вдигна го над циците и започна да ги мачка и да й смуче зърната. Зърната й са много чувствителни и бързо се възбужда. Вече започна пъшка и да стене. Аз я чувах и вече се бях възбудил от гледката. Шприцьора й разкопча колана и ципа на дънките и се опита да й бръкне в гащите, но дънките бяха прекалено тесни и не успя. Той стана изправи я и нея. Смъкна й дънките заедно с прашките до коленете, съблече и блузата и сутиена и започна да я целува и да си играе с клитора й. след това се премести на цицитей. Смучеше зърната и вече й бъркаше в пичето. Жена ми стенеше яко от възбуда. Това продължи около 10 минути. След това той се изправи от циците и започна да я целува. Чух как ясно я попита: еее… курво искаш ли вече да те скъсам от ебане. Жана ми само изскимтя. Той я обърна и я накара да се хване за масата. Свали си долнището на анцунга. Парчето му стърчеше. Беше му около 15-16см. Извади един презерватив и си го постави. Жена ми стоеше наведена над масата. Той застана зад нея и й го вкара. Започна да я чука, а с ръцете си здраво стискаше циците й. Чука я не повече от 3 минути и свърши. Извади го свали презерватива и си постави нов и без почивка й го вкара отново и почна да я чука здраво. Жена ми стенеше, а той й говореше мръсотии и от време на време го вадеше пляскаше я по задника и й го вкарваше пак със злоба. Чука я така около 5 минути. След това я накара да се качи на масата и да застане на четири крака. Той също се качи на масата застана на колени зад нея, като си подложи едно яке под коленете и започна да я пляска яко по задника. Плесниците бяха яки и звучни и бузите на дупето й се зачервиха. Пляскаше я и й говореше мръсотии. След това й го вкара и я чука на задна прашка около 5 минути и свърши. Жена ми се отпусна и легна на масата изтощена а той легна върху нея. След няколко минути се освестиха, станаха и се облякоха. Той извика такси за жена ми, а аз побързах да се изнеса доволен от видяното.
Прибрах се у дома. След 10 минутки се прибра и жена ми видимо доволна от случилото се. Попитах я как мина. Тя ми отговори, че всичко е било супер и ще ми разкаже всичко като легнем. Съблече се и отиде да се къпе. Забелязах, че задника и е още зачервен от плесниците. Като си легнахме ми разказа всичко с подробности, а след това правихме страхотен секс.
На следващата вечер ми каза, че колегата й иска пак да се изчукат. Попита ме дали имам нещо против. Аз й отговорих, че нямам. Тя ми каза, че са се разбрали да отидат сутринта рано на работа, преди да са дошли колегите им. Попита ме ще я закарам ли. Аз й отговорих, че ще я закарам. Сутринта станахме в 6 часа. Мина през банята и в 6 и половина вече спрях с колата в двора на фирмата. Колата на колегата й беше вече там. Обърнах и се направих, че си тръгвам, но малко по-надолу спрях и се върнах обратно във фирмата й пеша. Минах зад цеха. Бидона беше все още там, където го бях оставил предния път. Качих се и видях, че колегата й вече я беше награбил. Бяха пак прави до масата. Беше й вдигнал блузата и сутиена и вече й мачкаше циците и смучеше зърната й, а с дясната си ръка беше бръкнал в тигровия клин и масажираше пичето й. След няколко минути я обърна, наведе я пак над масата, свали й с две ръце клина, извади си парчето и й го вкара без да слага презерватив. Чука я няколко минути извади го и й се изпразни на дупето. Подаде й една кърпичка да се изтрие. Вдигнаха си гащите и това беше. Вечерта тя отново ми разказа всичко и пак правихме невероятен секс.
След това имаше няколко дена на затишие. Аз обаче усещах, че жена ми е нервна. Попитах я какво става. Тя ми каза, че той искал да му направи свирка. Тя му отговорила, че ще му направи, но той искал да й свърши в устата, а тя до този момента не беше гълтала и му отказала. А след това той започнал да се държи хладно и да я отбягва. След няколко дена тя се прибра от работа и ми каза, че говорили с него и той държал на своето, че ще я чука, ако тя му разреше да й се празни в устата. Попитах я какво мисли да прави, а тя ми отговори, че все някога трябва да се престраши и да опита вкуса на спермата. Попита ме ще я закарам ли рано сутринта до работата. Аз и казах, че ще я закарам. Бях въодушевен от факта, че най-после се е решила да опита спермата. Откакто бяхме заедно го исках, а тя все отказваше. Сутринта станахме. Тя мина през банята, облече се и седна на дивана в хола. Попитах я какво става, няма ли да тръгваме. Тя ми каза, че иска да го направи, но се притеснява, че може да не и хареса и да се отврати. Отговорих й, че тя си решава и никой не може да я насилва да прави нещо, което не й е приятно. Оставих я да си седи в хола и влязох в кухнята. Направих си кафе, седнах и запалих цигара.Тъкмо си допушвах цигарата, тя дойде в кухнята и каза: ще го направя пък да става каквото ще. Викам: ОК. Тръгваме ли?. Тя: то вече днес няма за кога, стана седем без петнайсет. Аз й отговорих: Нали сте от осем часа. До седем и половина няма да има никой там. За пет минути ще сме там и ще имате повече от половин час. Тя каза: ОК, тръгваме. Закарах я, обърнах и като предни път спях по-надолу и се върнах. Качих се и гледам той седнал на пейката а тя в скута му на десния крак. Чух я да го увещава да не я кара да го прави, че досега не го е правила и не иска. Той започна да я целува. Съблече й блузата, свали й сутиена и почна да я целува по циците и да й смуче зърната. Бръкна в клина й и почна да си играе, тя започна да стене. Изведнъж жена ми стана и се дръпна на около метър от него. Той също стана, извади си го и й каза: Ей курво! Виж го добре. Ако го искаш ела тук и ме целуни, ако ли не – всичко приключва. Тя го гледаше няколко секунди в очите, пристъпи напред и застана пред него и както продължаваше да го гледа в очите го хвана за хуя и започна да му прави лека чикия. Той се наведе и я целуна. Целуваха се около минута. Тя клекна и му го лапна. Почна да му духа, а нея си я бива в свирките. След десетина минути го извади от устата й и каза че свършва. Каза й да си отвори устата и да си извади езика, а той си го хвана и почна да бълва сперма в устата й и по лицето. Доста материал хвърли пича. Жена ми плюеше и не гълташе, но той беше доволен от вида й. Цялото й лице беше омазано в сперма. А това което беше изплюла беше по циците й. Той я накара я да си отвори устата. Започна с пръст да събира спермата, която беше по лицето й и по циците й и го събираше в устата й. Накара я да си затвори устата и да глътне спермата. Тя си затвори устата, но не гълташе. Тоя хвана за носа за да не може да диша и накрая тя глътна и си отвори устата за да си вземе въздух. След това я накара да му го лапне и да го изсмуче до капка. След това започнаха да се обличат, а аз се изнесох. Вечерта тя пак ми разказа всичко, но нямаше желание да правим секс, защото копелдака й казал, че повече няма да се чукат, че жена му била заподозряла нещо и не искал да си разваля семейството. Така приключи първата извънбрачна авантюра на жена ми. А мен ме ощастливи след няколко дни и ме накара да и свърша в устата. Оказа се, че вкуса на спермата все пак й е харесал.

Quote






intresting sexy storiesaurat ki gandhindi sexy stories pdfsexi stories urdudoodhwali sexyincest sex toonsblue film video desianu hassan boobsbooby desirani ki chutmami ne chodihindi sex katha in hinditelugu boothu kathalu sexlund in gandincest story brother and sistermallu aunty sexy picturesdesi aunties navelfree tamil sex kathaikalsambhog ki kahanibig booba picstamil sex videos in sareeaunty ki braonline telugu sex storiesdasi babs.compics of hijraexbii aunty backtamil story akkaprostitute caught fuckinghot aunties cleavage picsmami ki pantymilk man xxx5 inch cock picindian aunty exposedચૂતનીtamil matter kamakathaikaldesi girl strippedandhra girl sexmuslim lundgand chut lundpure pussy picnepali sex storysexy stories in urdu languagepreeti zinta fuckurdu sexy stroysgirls strripingpronstars picscuckold husband picmallu hot pagetamil sexy stories lathabhai ki salitelugu buthu stories in telugu scripttelugu real sex storyindian sex stories hindi fontstamil sex story exbiigand or lundhindi sex stories written in hindidesi gand photossexy storied in hindiindians xxx picsexy boudi storyexbili storiesarpitha hot imagesakka mulaitamil sexxx storiestamil language sex storiessex xxxpicschoot & lundboor kahanimom and son indian sexsexy armpit picbengali sexy auntydesi incest storyshakeela hot picchikeka kathaharudahsaka sanaha desi cleavage picwww.telugu boothukadhalu.commeri pyasi chutfucking bosses wife