Click Here to Verify Your Membership
Poll: like thise story?
This poll is closed.
yes
0 Votes, 0%
0%
no
0 Votes, 0%
0%
0 vote(s)
* You voted for this item. [Show Results]

Lesbian Przyjaciółki

Przyjaciółki



Były nierozłączne, po mieście chodziły trzymając się za ręce, często całując się namiętnie ku zgorszeniu co poniektórych przechodniów.
Musiały mieszkać niedaleko mnie, bo czasami spotykałam je w pobliskiej Galerii Handlowej. I zawsze te same obrazki, jak papużki nierozłączki wtulone w swoje atrakcyjne ciałka. Zazdrościłam im. Już dawno temu uświadomiłam sobie swoją inność, lecz powodowana wstydliwością, chowałam się z nią jednak przed otaczającym mnie światem. Ale im bardziej obawiałam się opinii otoczenia, tym mocniej pragnęłam odnaleźć dziewczynę podobną do mnie. Chciałam być choć trochę tak szczęśliwa jak one. Każdy dzień samotności gasił jednak tlący się we mnie płomyk ogniska nadziei, że kiedyś i ja będę taka szczęśliwa.
Ogień ów, tlił się już zaledwie, gdy pewnego dnia..... Byłam znów w "naszej" Galerii i z roztargnienia przypadkiem wpadłam na nie w ferworze przeglądania kolejnej już sukienki. Przeprosiłam za swoje gapiostwo i tak od słowa do słowa zaczęła się rozmowa o wszystkim i o niczym. I wtedy właśnie zaprosiły mnie do siebie na kawę. Przyznam, że zgodziłam się bez chwili wahania. Jednak kiedy znalazłyśmy się już w ich mieszkaniu, żadna z nas nawet nie pomyślała o kawie. Byłyśmy tak podniecone naszą nową znajomością, że bez większego namawiania zaczęłyśmy oddawać się namiętnym pieszczotom. Na początku niewinne pocałunki w szyję , delikatne przygryzanie uszu, potem coraz śmielsze pocałunki w usta, aż w końcu wylądowałam u nich w sypialni na pięknym i wygodnym łóżku z aksamitną pościelą.
Agnieszka zaczęła mnie powoli rozbierać, a Sandra przywarła swoimi malinowymi ustami do moich warg i rozpoczął się taniec jej języka w moich ustach. To było niesamowite uczucie. Serce waliło mi jak młotem z podniecenia, a moja muszelka zrobiła się wilgotna. Kiedy Agnieszka skończyła mnie już rozbierać,delikatnie pchnęła mnie na plecy, a potem rozchyliła moje nogi. Sandra zachwycona moimi piersiami, które porównała do piersi Afrodyty, uprawiała na nich swoją lubieżność, liżąc je i kąsając na przemian, to znów ocierając się o nie swoim nie mniej wydatnym i kształtnym biustem. W tym czasie Agnieszka zajmowała się moim najbardziej intymnym miejscem, pobudzając mój różowy guziczek swoimi delikatnymi paluszkami na zmianę z języczkiem.
Przyjemność seksualną płynącą z samozaspokajania się odkryłam jeszcze jako mała dziewczynka i od tej pory masturbowałam się nawet po kilka razy dziennie, używając zresztą nie tylko własnych palców, ale także rozmaitych rekwizytów przypominających w swym wyglądzie męskiego członka. Oczywiście owoce, czy też pewne warzywa również nie były mi obce, zresztą bodajże z bananem straciłam dziewictwo :)
Jednak to, co wyczyniała ze mną i moją muszelką Agnieszka, było stokroć rozkoszniejsze i podniecające.Jej różowy język wchodził we mnie na całą długość mojej pochwy, okrągłymi ruchami wylizując ją z coraz obfitszych soków i naśladując tym samym delikatny stosunek. Moja pobudzona łechtaczka nabrzmiała do ostatecznych granic. Mięśnie pośladków zaciskały się kurczowo i rozluźniały powodując wilgoć w mojej pupie. Co raz ten jej cudowny języczek wysuwała się z mojej wilgotnej szparki i ześlizgiwał się zgrabnie na moją brązową dziurkę, powodując jeszcze większe doznania rozkoszy.Ta rozkosz miotała mną po całym łóżku, wzdychałam i stękałam coraz głośniej i głośniej, a im głośniej ja jęczałam, tym namiętniej i intensywniej pieściły mnie te dwie cudowne dziewczyny.
Szczyt podniecenia zwieńczony został szalonym i wzburzonym jak wulkan orgazmem, który nadszedł wkrótce z niezwykle intensywną mocą spełnienia. Ten orgazm wprawił mnie w stan wymykający się wszelkiej kontroli i nawet nie jestem w stanie opisać go w żaden sposób. To jak bezgraniczny stan błogości, ogarniający każdy skrawek ciała.
Na długi czas straciłam poczucie rzeczywistości, a kiedy już przyszłam do siebie, przyjaciółki nie próżnując zabawiały się ze sobą na całego, można by rzec - "jazda na wysokich obrotach". Pieściły się wzajemnie ułożone w pozycji ඍ". To było po prostu piękne, przypatrując się ich zabawom, zaczęłam znowu rozkoszować się dotykiem moich własnych piersi. Pieściłam swoje piersi i cipkę, a gdy byłam już dostatecznie podniecona, przyłączyłam się do nich. Wtedy utworzyłyśmy ciekawą konfigurację, w której każda z nas odbierała dokładnie to, co sama jednocześnie dawała. Liżąc wygoloną cipkę Agnieszki, byłam w tym czasie lizana przez Sandrę, której cipka z kolei znajdowała się w obrotach ruchliwego języka i palców jej przyjaciółki. Wkrótce zaczęłyśmy obracać się w obszarach nieziemskiej rozkoszy. Kochanki były nienasycone. Zaledwie zdołałyśmy złapać oddech po wspólnie osiągniętych orgazmach, a znów przyjaciółki dobrały się do mnie. Widać stałam się niesamowitą gratką dla ich niczym nie skrępowanych fantazji erotycznych.
Tym razem, postanowiły przelecieć jednocześnie obie moje dziurki. Sandra zajęła się moją pulsującą wciąż z podniecenia cipką, a Agnieszka zajęła się moją pupą i tą d**gą dziurką. Z racji tego, że moja cipeczka była już mocno nabrzmiała po wcześniejszych figlach, najdelikatniejsza pieszczota w tym momencie sprawiała mi wielką, niemal bolesną przyjemność. Odbyt zaś, nienadwyrężony jeszcze przez lubieżne figle języka Agnieszki, dostarczał mi nowych, nieznanych i coraz mocniejszych doznań. Jej paluszek delikatnie próbujący wślizgnąć się do środka wydobywał ze mnie co raz głośne jęknięcia rozkoszy.
Wielokrotnie pobudzałam się analnie moim wibratorem, jednak rozkosz, jaką z tego miałam, w porównaniu z tą teraz, była nieporównanie mniejsza. Teraz skomlałam i wyłam przewracając nieprzytomnie oczami, a w szaleństwie tego upojenia przygryzałam swoje własne, twarde i sterczące sutki.
Tego jednak im też było mało, bo w pewnej chwili poczułam, jak coś monstrualnego próbuje się wcisnąć w moją ciasną bądź co bądź szparkę. Kiedy się zorientowałam cóż to takiego, sporej wielkości lateksowy różowy wibrator wibrował już w moim wnętrzu. Szybkie, mocne pchnięcia Sandry, dostarczały mi coraz to przyjemniejszych doznań. Kilka orgazmów osiągniętych niemal raz za razem, mocno nadwątliły moje siły. Nie byłam już w stanie się kochać. Przyjaciółki urządziły mi zatem przedstawienie, które było najbardziej lubieżnym i wyuzdanym widowiskiem, jakie kiedykolwiek w życiu widziałam. Kiedy już trochę odpoczęłam, dołączyłam do nich, ale tylko w celu spotęgowania orgazmów, które zalewały raz za razem moje obie cudowne kochanki. Tym razem to ja przejęłam władzę nad wibratorem, który w krótkim czasie potrafił sprawić "cuda". Uklęknęły na kolanach w pozycji na "pieska" i wypięły w moją stronę te swoje cudowne, zgrabne dupcie. Posuwałam tym magicznym sprzętem raz jedną, raz d**gą, dając każdej od czasu do czasu niewielkiego klapsa. Kiedy jedną zaspokajałam wibratorem, d**giej wsadzałam paluszek w odbyt, a ona od spodu obrabiała sobie łechtaczkę palcami. I zmiana, i kolejna zmiana dziurek, i jeszcze raz,tym razem dwa paluszki w pupie i mocniej i głębiej.
Widok wyjących z rozkoszy przyjaciółek był cudowny, a dziewczynom tak się to spodobało, że nie było widać końca. Aż wreszcie omdlały mi ręce z wysiłku i znów musiałam przejść w pozycję widza.
Przypatrując się im, czułam niewysłowione szczęście przepełniające moją duszę. Nie przypuszczałam, że moje pragnienia kiedykolwiek się spełnią i że mogę mieć aż tyle przyjemności i szczęścia naraz. Marzyłam o przyjaciółce, tymczasem zyskałam od razu dwie.
Otwierała się przede mną nowa, tak długo oczekiwana droga miłości i rozkoszy.....

Quote






saali konanga bollywood picturesindian mistress foot worshipamma pavadaitamil sex story with photoslatha sex storiesbahan ki kahaniantarvasna in marathisania mirza sexy nudehotties in dressesdesi injectionpukeng basawww.desi porm.comwww.18 school girlsz.comdasi talesஎனது அம்மா அக்காburi maginavel sex storiespilla pookudelhi public school sex scandalhousemaid xxxantervasna stori in hindireal telugusexstoriesxxx istoriassamese sexy storygujrat desi sexland gandtamil boobs videosex story bhabhi kigand in sareeincest comic booksmalayalam mallu sex storiesbhabhi ki sexy storiestamil sex stories with photoschool desi girlstamilsex sotrymy sexi nehalady boys nudethe hindi sex storymy son seduce medressed undressed picbabita iyerpreeti sexsexy storis in urdusexstorieteluguhotnew nepalisex storyindian nude mmssex stores in marathisaath nibhana saathiya apni tvsex kathuluचुत मे मुह दालने के फोटोchodvani varta in gujaratilund or gandscrewing maidssuhagraat ki kahani hindimiss muffyma ki sex storytamil sex c0msex katha in malayalamchikeko storyindiasmastisexwww.sextory.comsavita bhabhi stories with picssavita bhabhi comics storiesincest comics cartoonspimping my wifecoimbatore auntiesvasna storiesindian aunties toplessshakeela hot sexsexy girls and auntiesRu pundaiyil irandu poolselfshot nude picturesxnxx ses storiesbhabhi ki chudai hindi sex storiesmami ki sexy storywww.telugu auntysassfucking my momseducing my son sex storiestamil aunty dirty storymadhuri patelbangla sex desimaa beta sex hindi story